ProfileFundacja "Pan Władek", rozpoczyna akcję zbiórki pieniędzy na budowę nowego domu lub całorocznego siedliska, Szczegóły można zobaczyć tutaj

 To nr. specjalnego konta: 22116022020000000364135304
 
Najbardziej aktualne wiadomości z działalności są na FACEBOOK
 
ProfileRadek Wielkie Gratulacje Witam Serdecznie, jeszcze raz jest mi niezmiernie miło poinformować, że działalność Pana Radka Mazurka została dostrzeżona przez ogrom ludzi, którzy doświadczyli wsparcia i pomocy, a zgłaszając Pana Radka do Naszego Plebiscytu "Wybieramy Miłosiernego Samarytanina roku 2018" osoby te chciały po prostu podziękować za serce, czas, pomoc i przede wszystkim dostrzeżenie ich obecności.
Dlatego Kapituła Plebiscytu po zapoznaniu się ze wszystkimi świadectwami postanowiła przyznać Panu Radkowi wyróżnienie ... za serce, które widzi... w Plebiscycie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Galę wręczenia statuetek oraz wyróżnień "Miłosierny Samarytanin roku 2018" do Krakowa.
XV edycja Gali odbędzie się 29 marca br. (piątek), o godz. 17.30 w Auli Jana Pawła II przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Kraków-Łagiewniki - pozwalam sobie przesłać elektroniczne zaproszenie, listownie prześlę na adres Państwa Fundacji.

- Radosław Mazurek - Gdańsk

Od trzech lat otwiera swój lokal kilka godzin wcześniej i gotuje dla bezdomnych, którzy mówią „On traktuje nas jak przyjaciół”.
Pan Radek ma oczy szeroko otwarte na potrzeby ubogich: organizuje im ciepłe rękawiczki, ubranie czasem pomaga w toalecie.
Organizuje również wigilie dla bezdomnych, a jak mówi znajomy P. Radka; Radek nie wytrzymał i karmi potrzebujących każdego dnia - gotuje ponad 20 litrów zupy i między 10-12 z otwartego okna pizzerii karmionych jest około 45 potrzebujących.
Cyt. Nie da się opisać ile dla nas znaczy ciepły posiłek – Radek po prostu ogrzewa nasze dusze.
Cyt. Nie tylko daje nam jeść, rozmawia z nami, zauważa nas, nie odtrąca i próbuje zrozumieć. Jesteśmy Mu winni chociaż to proste podziękowanie.


Wstecz
pity 2017