ProfileSkuteczna pomoc Fundacji "Pan Władek".

Szczegóły można zobaczyć tutaj


Numer konta: 53 1160 2202 0000 0000 5069 9907
Przekaż 1%"
Fundacja "Pan Władek"
 
Najbardziej aktualne wiadomości z działalności są na FACEBOOK
 
ProfileMija kilka dni. 8360 kg mrożonek i 250 kg różnej żywności.

Czytaj więcej...

ProfileTo był naprawdę udany dzień. Cały TIR mebli.

Czytaj więcej...

ProfileFundacja Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci "PAN WŁADEK" czyni szczególne dobro. Jest organizacją pozarządową, która realizuje swą szlachetną i trudną misję ucząc wrażliwości, otwarcia i dostrzegania potrzeb drugiego człowieka - szczególnie tego, który nie może sobie w życiu dać rady. Pomoc, jaką Fundacja otacza ludzi znajdujących się na krawędzi egzystencji zasługuje nie tylko na najwyższy szacunek i uznanie, ale także na finansowe wsparcie przekazując podczas dorocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym 1% swojego podatku należnego za poprzedni rok podatkowy.
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku
ProfileKolejne spotkanie w Radiu Gdańsk. "Więcej serca i mniej barier". Prowadzi Tomek Olszewski. Aktualne wiadomości z Ukrainy za pomocą łącza telefonicznego z Księdzem Janem Chodonowyczem. Również Pani Ewa Świątek opowie o działalności Stowarzyszenie "Promyk Nadziei" w Gminie Krokowa.

Posłuchaj całej audycji
ProfileMija kilka kolejnych dni. Żywność od CITRONEX, Merkus, NAGEL, Dr Oetker i kolejne meble.

Czytaj więcej...

Profile"Razem możemy więcej dla Ukrainy" Wyjazd humanitarny nr 24  do Ukrainy. 16 i 17 i  ... stycznia. DZIĘKUJEMY: Renault Grupa Zdunek Tadeusz Zdunek, Karol Gawin i Karol Kitlas za użyczenie samochodu, Firmie CITRONEX Pani Małgosi Wójcik, Radio Gdańsk Beata Gwoździewicz, Paniom Monika Ziemian i Danuta Mokrosińska oraz Paulina Cieniewicz wraz z Rodzicami z Przedszkola w Trąbkach Wielkich, Łukasz Krupiecki, Sieci sklepów Merkus Panu Markowi Theus, Firmom Dr. OETKER Panu Antoni Mycio, NAGEL Pani Ola Samuel i Państwu Katarzyna Gebicka i Daniel, Stacji Krwiodawstwa w Gdańsku,

Czytaj więcej...

pity 2017