To podziękowanie dla wszystkich naszych Przyjaciół.

Przekaż 1,5%"

Najbardziej aktualne wiadomości z działalności są na FACEBOOK

ProfileFundacja Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci "PAN WŁADEK" czyni szczególne dobro. Jest organizacją pozarządową, która realizuje swą szlachetną i trudną misję ucząc wrażliwości, otwarcia i dostrzegania potrzeb drugiego człowieka - szczególnie tego, który nie może sobie w życiu dać rady. Pomoc, jaką Fundacja otacza ludzi znajdujących się na krawędzi egzystencji zasługuje nie tylko na najwyższy szacunek i uznanie, ale także na finansowe wsparcie przekazując podczas dorocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym 1,5% swojego podatku należnego za poprzedni rok podatkowy.

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Wstecz