Profile

Dzięki Fundacji „Pan Władek”, szkoły gminy Trąbki Wielkie  otrzymały darowiznę w postaci mebli, które zostaną wykorzystane
na wyposażenie sal lekcyjnych. Nie byłoby to możliwe gdyby nie panowie Władek Ornowski i dyrektor szkoły Przemysław Sautycz, którzy zorganizowali grupę ludzi dobrej woli chętnych do pracy społecznej. Dwa dni ciężkiej pracy zaowocowały dwukrotnie pełną ciężarówką różnych dobroci.
Składamy  podziękowania pani Alicji Bębenek - właścicielce firmy „Alda Import Export”, panu Grzegorzowi Budnikowi - przewodniczącemu Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej
im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich oraz konserwatorom pracującym w szkołach.
Dziękujemy za życzliwość, zrozumienie i ofiarność. Wyrażamy swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Wdzięczni za pomoc
       uczniowie