ProfileDziękujemy Paniom: Irenie, Agnieszce, Monice, Dorocie, Panom kierowcom: Darkowi i Jackowi, a także wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszych kolonii.

FACEBOOK - GMINA TRĄBKI WIELKIE
DZIECI WRÓCIŁY Z LEWINA KŁODZKIEGO
Zakończyła się kolonia w Lewinie Kłodzkim. Blisko 100 dzieci z Gminy Trąbki Wielkie wzięła udział w koloni w polskich górach organizowanej przez Fundację "Pan Władek" Maria Władysław Ornowscy we współpracy z Gminą Trąbki Wielkie, w tym z Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która pokryła koszty transportu.
Zobaczcie jak miejsca odwiedziły i jak bawiły się nasze dzieci podczas wakacji na południu Polski.
Pani Marysiu i Panie Władku oraz wszyscy wolontariusze Fundacji, dziękujemy za profesjonalną opiekę, zapewnienie bezpieczeństwa i organizację super wypoczynku dla naszych dzieci.