To podziękowanie dla wszystkich naszych Przyjaciół.  
 
Przekaż 1,5%"
Fundacja "Pan Władek"
 
Najbardziej aktualne wiadomości z działalności są na FACEBOOK
 
Profile"RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ DLA UKRAINY". Kolejny raz możemy polegać na naszych sprawdzonych DARCZYŃCACH. Wyjazd humanitarny nr 28 do Ukrainy. Startujemy 13 ,14, 15, 16 maja. Po raz kolejny jedzie z nami Pan Stanisław Wojcieszenko.
Dziękujemy za  pomoc: Firma Grupa Zdunek, RENAULT Zdunek Z i Pan Karol Gawin i Karol Kitlas za kolejne użyczenie samochodu.
Pani Aneta Specylak za oklejenie samochodu, Pani Małgosia Wójcik CITRONEX za banany, Sieć sklepów Merkus Panu Markowi Theus za artykuły spożywcze, oraz  Radio Gdańsk Pani Beata Gwoździewicz Pani Asia Letniowska za pomoc w załadunku, Pani Aleksandra Kruszyńska i Krzysiek Łoński Za serce.
Panu Łukasz Krupiecki za pieczywo. Firmom Dr. OETKER Panu Antoni Mycio za środki spożywcze.
Firmie NAGEL Pani Ola Samuel, Agata Wodzeńska i Państwo Katarzyna Gebicka i Daniel za środki spożywcze i mebelki, Stacji Krwiodawstwa w Gdańsku za słodkości,  Gmina Trąbki Wielkie Błażej Konkol, Leszek Orczykowski, Mariusz Suski, Irena Krzysztof Drożyńscy. Panu Kazimierz Smoliński za współpracę, Państwu Agnieszka i Adam Naborczyk za mleko i warzywa. Panu Tomkowi Janikowskiemu za odzież. Jedziemy do Mościsk, do Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela oraz do Polskiej Parafii w Rudkach.
Czeka na nas jak zwykle Pan Józef Kuc z rodziną, Ksiądz Proboszcz Władysław Derunow, Ks Andrzej Lalik w Mościskach oraz Księża: Jerzy Wasyłenko, Andrzej Piekaniec i Jan Chodonowycz w Rudkach.
Wielkie podziękowanie dla S. Renaty Boczar za puszki mięsne i słodkości.
Wstecz
pity 2017