ProfileSkuteczna pomoc Fundacji "Pan Władek".

Szczegóły można zobaczyć tutaj

Numer konta: 53 1160 2202 0000 0000 5069 9907
Przekaż 1%"
ProfileWięcej Serca I Mniej Barier. Pierwsza część Pan Władek prowadzi Magda Szpiner.
POSŁUCHAJ
ProfileWszystkim naszym Przyjaciołom kłaniamy się nisko.

Zobacz
ProfileŚpiewali dla pary prezydenckiej, teraz nagrywali w Radiu Gdańsk 19.12.2018.

POSŁUCHAJ
ProfileW pierwszej części Pan Władek gościem Pani Beaty Gwożdziewicz  w Radiu Gdańsk.

POSŁUCHAJ
Profile  Mikołajki, choć z powodu pandemii koronawirusa odwołana została 18. edycja popularnej charytatywnej parady Mikołajów na motocyklach, to Mikołaje i tak dotarli na Pomorze. Tym razem ryczące jednoślady zostały jednak zastąpione skuterami wodnymi i wozem strażackim.

6 grudnia w wielu krajach świata obchodzony jest, jako dzień Świętego Mikołaja. W tradycji katolickiej św. Mikołaj był żyjącym na przełomie III i IV wieku biskupem Miry, znanym z pomocy biednym i potrzebującym.

Czytaj więcej...