ProfileW 1998 Pan Władek z Gdańska otrzymał tytuł "Społecznika Roku" za swą działalność na rzecz dzieci.

Zobacz artykuł

ProfileZa klika dni miną dwa lata od wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą.
Z Pomorza wciąż płynie pomoc dla żołnierzy i cywilów, trwają przygotowania do kolejnych konwojów humanitarnych. Pomocy na froncie w postaci żywności czy ciepłych ubrań potrzebują tysiące ludzi.

Zobacz artykuł
ProfileDziękujemy Pani Beata Gwoździewicz i Pani Magdzie Manasterskiej za zaproszenie do kolejnej audycji

Posłuchaj całej audycji
Profile"Więcej serca i mniej barier" Na zaproszenie Pani Beata Gwoździewicz kolejna wizyta w Radiu Gdańsk Fundacji "Pan Władek" w towarzystwie Polskich i Ukraińskich dzieci.

Posłuchaj całej audycji
ProfileDziekujemy Pani Beata Gwoździewicz za słowa wsparcia. Rodzinie poległego wyrazy współczucia.

Posłuchaj całej audycji
ProfileTelewizja Gdańsk. Z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy Pan Paweł Rogalski zaprosił do studia Konsula Ukrainy w Gdańsku Pana Ołeksandra Płodysty oraz Pana Władka.

Zobacz artykuł
ProfileKolejne spotkanie w Radiu Gdańsk w audycji "Więcej Serca i Mniej Barier" Prowadzi  Beata Gwoździewicz.