ProfileKolejny raz możemy polegać na naszych sprawdzonych DARCZYŃCACH. Wyjazd humanitarny nr 32 do Ukrainy. Startujemy 4 i 5 i 6 i 7 września, kolejny raz jedzie z nami Pan Stanisław Wojcieszenko. Dziękujemy za pomoc: Firma Grupa Zdunek, RENAULT Zdunek i Panowie Karol Gawin i Karol Kitlas oraz Arkadiusz Tochański za kolejne użyczenie samochodu. Pani Aneta Specylak za oklejenie samochodu, Pani Małgosia Wójcik CITRONEX za banany, Państwu Tomasz i Anna Tysler. Sieć sklepów "Merkus" Panu Markowi Theus za artykuły spożywcze. Radio Gdańsk Państwu: Beata Gwoździewicz i Tomasz Galiński. Pani Asia Letniowska i Antoś oraz Marianna Kozimor. Pracownikom Firmy "Rezerwa" za pomoc w załadunku, Pani Weronika Schlomm i Łukasz Krupiecki za pieczywo i słodkości. Firmom: Dr. OETKER Panu Antoni Mycio za środki spożywcze, Firmie NAGEL Pani Ola Samuel, Agata Wodzeńska i Państwo Katarzyna Daniel Gebicki i Nataliia Slobodian za środki spożywcze. Stacji Krwiodawstwa w Gdańsku za słodkości, oraz Caritas Diecezji Torunskiej. Przy załadunku obecny był i kolejny raz życzył nam szczęśliwej podróży Pan poseł Kazimierz Smoliński. Jedziemy do Polskiej Parafii Matki Boskiej Rudeńskiej w Rudkach, gdzie czeka na nas Ks Proboszcz Jurek Wasylenko i Ks Jan Chodonowycz. W Mościskach czeka na nas jak zwykle Pani Alina Buczkowska z tatą Józefem Kuc i z rodziną. Jedziemy przy udziale Fundacji ORLEN dla Pomorza www.facebook.com/FundacjaORLEN dziękujemy.