Profile" Taka współpraca przynosi obfite owoce gdy jeden coś daje, drugi za to płaci, trzeci to przywiezie, a czwarty ustali wszystko  logistycznie"

Samotni możemy zrobić niewiele; razem możemy zrobić tak wiele."
Helen Keller
31.03.2021 r. Odbyła się akcja z frytkami które otrzymaliśmy od fundacji "Pan Władek" Maria Władysław Ornowscy, przy pomocy transportu Prezesa naszej jednostki OSP w Sobowidzu Krzysztof Piepiórka
Pragniemy podziękować Wójtowi Gminy Trąbki Wielkie p. Błażej Konkol za wsparcie finansowe transportu frytek, które nie tylko trafiły do naszego sołectwa.
Dziękujemy również Fundacji "Pan Władek" na którą zawsze możemy liczyć i Pan Władek zawsze może liczyć na Nas
Dziękuję druhom z Ochotnicza Straż Pożarna w Sobowidzu - OSP Sobowidz za pomoc w rozdawaniu darów.
Warto dodać że frytki otrzymały również inne sołectwa z naszej Gminy Trąbki Wielkie:
Sołectwo Domachowo
Sołectwo Błotnia
Sołectwo Warcz
Sołectwo Ełganowo
Sołectwo Postołowo
Sołectwo Pawłowo
Sołectwo Czerniewo
Sołectwo Gołębiewo Średnie
Sołectwo Rościszewo
Sołectwo Klępiny
Sołectwo Sobowidz
Jak to powiedział dzisiaj Pan Władek:
Akcja odbyła się przy zachowaniu reżimu sanitarnego (maseczka, odstęp) — fantastycznie.