ProfilePodobnie jak w ubiegłym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Trąbkach Wielkich zorganizuje loterię fantową. Odbędzie się ona w dniu odpustu parafialnego w Mierzeszynie, czyli w dniu 29 sierpnia 2021 roku (niedziela).  Cena losu wynosić będzie 5,00 zł. Każdy los wygrywa. Nagrody to głównie zasługa Fundacji Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci „Pan Władek”. Będą jak zwykle atrakcyjne nagrody główne, a wśród nich nagroda Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola – elektryczna hulajnoga i nagroda Przewodniczącego Rady Gminy Trąbki Wielkie Zbigniewa Leszczyńskiego - trampolina. Podobnie też jak w ubiegłym roku dochód ze sprzedaży losów zostanie przekazany na potrzeby Parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Mierzeszynie. Zapraszamy i prosimy o zachowanie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego w czasie zakupu losów.